O NAS

HAIRFINITY to coś więcej niż tylko pielęgnacja włosów.

Nasze produkty są tworzone przy wykorzystaniu najnowszych wyników badań naukowych dotyczących pielęgnacji włosów.

To część naszej misji, aby docenić korzyści płynące z mocy nauki dla urody. Nasza kolekcja zaawansowanej pielęgnacji nie tylko daje piękny wygląd włosów, ale badania pokazują znaczną poprawę nawet na poziomie najgłębszych warstw struktury włosa. Klienci HAIRFINITY są rodziną - różnorodną społecznością matek, babć, córek, sióstr i przyjaciół. W końcu wiemy, że nie chodzi tylko o włosy - chodzi o cele i marzenia, zdrowe włosy mogą pomóc Ci to osiągnąć. Zdrowe włosy to nasza misja. Nasze produkty odbudowują i pielęgnują Twoje włosy od wewnątrz i na zewnątrz.

HAIRFINITY jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Produkty HAIRFINITY powstały w oparciu o wyjątkowy kompleks CAPILSANA - zastrzeżoną formułę dostarczającą włosom składników niezbędnych do zdrowego wzrostu.

HAIRFINITY zapewnia potwierdzone rezultaty w postaci wzmocnienia i poprawy stanu Twoich włosów, redukcji łamliwości już po jednokrotnym użyciu. Nawet najbardziej zniszczone włosy mogą uzyskać poziom witalności, jakiego nigdy nie doświadczyłaś. Nasz wyjątkowy kompleks CAPILSANA dostarcza włosom ich naturalnego budulca w postaci wzmacniających aminokwasów zawartych w hydrolizowanym kolagenie, wspierającego witalność i zawierającego siarkę związku MSM, a także wzmacniającego włosy skrzypu z dodatkiem krzemionki.

Ta potężna kombinacja zapewnia zdrowsze, silniejsze i dłuższe włosy.

Zobacz prezentację produktów

Przejdź do sklepu

POKOCHAJ HAIRFINITY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO ZAMÓWIEŃ

Tel: +48 505 451 255
E-mail: info@keratinpolska.pl

DORADZTWO TECHNICZNE

Tel: +48 515 251 415
E-mail: ad@keratinpolska.pl

DLA NOWYCH KLIENTÓW

Tel: +48 509 712 121
E-mail: jk@keratinpolska.pl